Billie Eilish ayrılık sürecini anlattı: Onunla keyifli değildim

HomeYaşam Haberleri

Billie Eilish ayrılık sürecini anlattı: Onunla keyifli değildim

my-portfolio

Apple TV+'ta yayınlanan belgeselde genç müzikçi Billie Eilish hakkında merak edilenleri anlattı. Eilish, sahne ismi 7:AMP olan eski sevgilisi ...

Adriana Lima’dan Nusret paylaşımı
Survivor Hikaye kimdir? 2021 Survivor yarışmacısı Hikaye Çelik kaç yaşında ve nereli?
Survivor Berkay Yuvakuran kimdir? 2021 Survivor Berkay Yuvakuran kaç yaşında ve nereli?

Apple TV+’ta yayınlanan belgeselde genç müzikçi Billie Eilish hakkında merak edilenleri anlattı. Eilish, sahne ismi 7:AMP olan eski sevgilisi rapçi Brandon Adams hakkında birinci sefer açıklamalarda bulundu.

Billie Eilish: The World’s a Little Blurry belgeselinde konuşan 19 yaşındaki müzikçi “Mutlu değildim. Onun istediği şeyleri istemiyordum ve bunun onun için adil olduğunu düşünmüyorum” dedi.

“Diğer kişinin daha az umursayamayacağı şeylere dair çok heyecanlı bir ilgi içinde olunması gerektiğini düşünmüyorum” diyen yıldız müzikçi, “Bence bu adil değil. Efor eksikliği vardı. Sözün tam manasıyla, ‘Dostum, kendini sevmek için gereğince sevgin yok bu yüzden beni sevemezsin. Ve sevmiyorsun (gülüyor), sevdiğini sanıyorsun” sözlerini kullandı.

Eilish kelamlarını şöyle sürdürdü: “Yine de onu seviyorum, bu da işleri zorlaştırdı. Ondan vazgeçmemiştim, oburunu bulmamıştım. Onu sevmekten vazgeçmedim.”

“Ondan biraz farklı kalınca, ‘Vov daima onun için tasa ettiğimden onu çok özlüyorum ve onun istediği şeyi istemiyorum, o da benim istediğimi’ diye düşünüyordum. Onu düzeltmek istemiyordum. Düzeltemezdim. Denedim”

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0