EBA Akademik Destek Beyaz Ekran Sorunu

HomeEğitim Haberleri

EBA Akademik Destek Beyaz Ekran Sorunu

my-portfolio

EBA Akademik Destek Beyaz Ekran Sorunu Eba Tv ve Uygulama beyaz ekran sorunu? Öğretmenlere öğrencilerle canlı olarak uzaktan ders yapma imkanı s

Öğretmen seminerleri ne zaman? 2021 seminerleri online mı?
MEB, ilkokul ve ortaokullarda yüz yüze eğitimin ayrıntılarını belirledi
Corona virüs gölgesinde otomobil tanıtımları (Audi’den elektrikli sedan)

EBA Akademik Destek Beyaz Ekran Sorunu

Eba Tv ve Uygulama beyaz ekran sorunu?

Öğretmenlere öğrencilerle canlı olarak uzaktan ders yapma imkanı sağlayan EBA Canlı Sınıf.

  • Eba Eğitim Bilişim Uygulama Beyaz Ekranda Kalıyor
  • Eba (eğitim Bilişim Ağı) için yazılan ‘EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Beyaz Ekran Sorunu‘ şikayetini ve yorumlarını okumak için yazımızı okuyun.
  • Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Eba yükleniyor ve beyaz ekran hatası için izlemeniz gereken yolların neler olduğunu anlatacagız.
  • Soru Cevap – eba sürekli saat dönüyor beyaz ekran sorunu?
  • EBA CANLI DERS UYGULMASINDAKİ HATALARı,

  • eba beyaz ekran sorunu, Eba beyaz ekran, EBA Akademik Destek Beyaz Ekran, Eba beyaz ekran hatası, EBA Akademik Destek Beyaz Ekran Sorunu, Eba siyah ekran sorunu, eba Youtube video beyaz ekran sorunu, Boş beyaz ekran, eba uygulama beyaz ekran sorunu,

Google play uygulaması kullananlar için bir öneri

İos İphone telefon kullananlar için eba beyaz ekran sorunu giderme?

Eba sürekli saat dönüyor beyaz ekran sorunu çözümü nasıl düzelir ?
eba sürekli saat dönüyor beyaz ekran sorunu çözümü nasıl düzelir ? Bilgisayar laptop tablet üzerinde oldukça yaygın sorunlardan birisi şimdi cep telefonu uygulaması üzerinde karşımıza çıkıyor genellikle aynı tür program yüklemek aşırı yoğunluk ve bağlantı hatasından kaynaklı bir sorundur. Eba saat sürekli dönüyorsa geri planda kasan bir dosya yükleme işlemi var demektir veya aynı yere bir kaç defa tıkladığınızda görev yöneticisi üzerinde çalışan aynı dosya veya aynı program dosyaları yoğunluk ile birlikte askıda kalıp ağırlaştırır buda zaman aşımına yol açar yani sisteme girmez bu hatayı düzeltmek için bütün programdan çıkın bağlantınızı koparın yeniden girin düzelmiyorsa sırası ile ctrl alt del tıklayın çalışan dosyaları iptal edin programı kaldırın bağlantı koparın ve bilgisayarı kapatın 3 4 dakika sonra açın yine aynı şekilde cep telefonu içinde geçerlidir güncel versiyonu yükleyin düzelecektir acele etmeden yapın bu işlemi.
Eba akademik destekte bazen sadece beyaz ekran oluyor nedenini bilen var mı?

EBA canlı ders hata veriyor, neden? EBA canlı ders giriş hatası ‘sdk init failed-14’ nedir?

EBA canlı ders girişi yapmaya çalışan bazı kullanıcılar ‘sdk init failed-14’ hatasıyla karşılaşabiliyor. Sdk init failed-14 hatasıyla karşılaşan öğrenciler, ‘Eba canlı derse katılamıyorum’ve ‘Eba canlı ders hata veriyor’ gibi aramalarla hatanın çözümünü arıyor. Peki, EBA canlı ders giriş hatası ‘sdk init failed-14’ nedir?

EBA canlı ders uygulaması başladı ancak bazı kullanıcılar ‘sdk init failed-14’ hatası nedeniyle sisteme giriş yapamıyor. Zaman çizelgesine göre EBA’nın canlı ders uygulamasından faydalanacak olan öğrenciler, ‘sdk init failed-14’ hatasının ne anlama geldiğini ve bu hatanın çözüm yolunu araştırıyor. EBA canlı ders giriş hatası ‘sdk init failed-14’ nedir?

EBA canlı ders uygulamasında karşılaşılan bu hatanın bir çok farklı sebebi bulunuyor. ‘Sdk init failed-14’  hatasının en yaygın sebebi  güncelleme işlemlerinin eksik yapılması geliyor. Sorunun çözümü için uygulamayı yeniden kurabilirsiniz. Bunun için öncelikle  denetim masasından programlar bölümünde kurulu olan EBA Canlı Ders uygulamasını kaldırın.

‘sdk init failed-14’ hatası nasıl çözülür?

Daha sonra Program Files klasörü içinde yer alan EBA Canlı Ders klasörünü silin. Bu işlemleri yaptıktan sonra Anti-Virüs programınızın korumasını devre dışı bırakın. Bazı anti-virüs programları kurulumda EBA Canlı Ders programı dosyalarının eksik yüklenmesine sebep oluyor.   Bu işlemleri yaptıktan sonra EBA Canlı Ders uygulamasını EBA’dan Uygulama İndir butonunu kullanarak indirip yeniden kurun.

Okul Yöneticilerinde Okul Bilgileri Sorunu ve Çözümü

Bu sorun genel olarak birden fazla görev yeri bulunun okul müdürlerimiz de gözükmektedir. Bünyesinde İlkokul, Ortaokul, İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Lisesi birimlerinden birden fazla bulunan okul müdürleri genelde tek okulu görebilmektedir. Buradaki çözüm yolu ise yetkili oldukları tüm kurumlarda ders tamamlama bilgileri İlçeniz İnsan Kaynakları Şubesine ileterek MEBBİS’e işlenmelidir. MEBBİS bilgileri güncellendikten sonra EBA gruplar sekmesinde güncelleme yapılması ve tekrar kontrol edilmesi gerekmektedir.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0